Futbol Takımımız Desteklerinizi Bekliyor

2018 yılının sonunda Tolga Karlı tarafından kurulan takımımız Yeniköyspor bu sene ikinci kez katıldığı Spor Tokat Reşadiye Kelkit Futbol Turnuvası’nda mücadele ediyor. Geçen sene gruptan çıkma başarısı göstererek 2. turda oynayan takımımız, bu sene de grupta oynadığı 4 maçtan 3 galibiyet çıkararak 9 puanla yoluna emin adımlarla devam ediyor. İçinde yer aldığımız D grubu Çayırpınarspor, Kaşpınarspor, Büşürümspor, Kızılcaörenspor ve Kuyucakspor’dan oluşuyor.

Farklı mahallelerimizden toplam 14 oyuncumuzun bulunduğu takımımızın, turnuvada mücadele eden diğer takımlarla kıyaslandığında yaş ortalamasının genç olması dikkat çekiyor. Bu durum maçlarda takımımızın temposuna ve mücadele gücüne de olumlu anlamda yansıyor.

Aldığı sonuçlarla bir üst tura çıkmayı garantileyen takımımız gruptaki son maçını Büşürümspor’a karşı oynayacak. Büşürümspor’la oynanacak karşılaşma gruptaki sıralamamız için önem taşıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen maçın oynanacağı tarih henüz kesinleşmiş değil. Maç programı belli olduğu zaman gün ve saat bilgisi buradan duyurulacaktır.

Takımımızı takip ederek desteklemeyi unutmayın; https://www.instagram.com/yenikoyspor1/

Bu seneki takım kadromuz forma numaralarıyla birlikte şu isimlerden oluşuyor:

1-Salih Tuncer

2- Oktay Tuncer

3- Turan Tuncer

4- Zekai Akdemir

5-Uğur Karlı

7-Onur Can Akdemir

8- Oktay Karlı

9- Gürkan Erkut

10- Sercan Karlı

11- Cemre Kuşaklı

19- Can Akdemir

20- Barış Akdemir

34-Tolga Karlı

60- Suat Karlı

99- Gökhan Erkut

 

 

 

Bir Cevap Yazın